ubrazeg

Wybierz panel

Technikum akademickie
Szkoła posiada status Technikum akademickiego trzech uczelni:

ubrazeg
ubrazeg
ubrazeg
Złota Szkoła 2021
ubrazeg
Przyszli spedytorzy podczas lekcji poznają aplikację do planowania załadunku

W ramach praktyk zawodowych, uczniowie nauczą się korzystania z Goodloading - popularnej w branży TSL aplikacji, wspierającej proces planowania załadunku. Dzięki zdobytej wiedzy będą mogli w szybki i efektywny sposób planować załadunek z uwzględnieniem niezbędnych parametrów.

Goodloading to planer załadunku, pozwalający obliczyć obliczyć w jaki sposób najlepiej rozłożyć towar, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń ładunkową; sprawdzić czy ładunek zmieści się na naczepie, a także czy jego waga nie przekroczy dopuszczalnej masy czy nacisków na osie pojazdu. Aktualnie Goodloading wykorzystywany jest w firmach spedycyjnych, przewozowych i u producentów, w ponad 85 krajach na świecie.


Uczniowie podczas zajęć będą rozwiązywać zadania, które nauczą ich korzystać z aplikacji w taki sposób, aby tworzyć najbardziej efektywne plany załadunku. Dzięki współpracy z Goodloading, zdobędą praktyczną wiedzę o załadunku i poznają parametry, które pozwolą im w przyszłości przygotować bezpieczny transport do drogi. 

Znajomość technologii wykorzystywanych w branży, pozwala uczniom zdobyć dodatkowe kompetencje, które będą stanowiły atut dla przyszłych pracodawców, potwierdzając ich praktyczne umiejętności. 


 

Wróć do strony głównej

PARTNERZY