ubrazeg

Wybierz panel

Technikum akademickie
Szkoła posiada status Technikum akademickiego trzech uczelni:

ubrazeg
ubrazeg
ubrazeg
Złota Szkoła 2021
ubrazeg
27 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej – Poznań 2021

21.04.2021 odbył się finał 27 OgólnopolskiegoTurnieju Wiedzy Samochodowej, jednak ostateczne wyniki poznaliśmy dopiero 26.04.2021 r. ze względu na liczne odwołania w tegorocznej edycji Turnieju. W tym roku startowało 774 uczniów z 85 szkół z całego kraju.Naszą szkołę reprezentowało 20 uczniów. Finał konkursu składał się z dwóch części:
w pierwszej części uczestnicy musieli rozwiązać 6 testów z 6 kategorii, część druga obejmowała zadanie praktyczne na platformie Electude.

Każda kategoria kończyła się rankingiem 10 najlepszych uczestników:

Kamil Lepich -uczeń klasy IVTs zdobył 8 miejsce w kategorii Stacja Kontroli Pojazdów,Jakub Baron uczeń 3Bs zajął 5 miejsce  w kategorii Silniki spalinowe.

Do ścisłego finału, który odbył się z podziałem na Technikum i Szkołę Branżową, po zsumowaniu punktów z 6 kategorii– zakwalifikował się Jakub Baron 3Bs,uzyskując ostatecznie II miejsce wśród szkół branżowych.

Cieszy nas fakt, że wśród rankingu nauczycieli kolejny rok z rzędu zajmujemy wysokie IV miejsce. W tym roku opiekunem grupy była p. Daria Holona.

Gratulujemy Jakubowi wygranej i dziękujemy nauczycielom przedmiotów samochodowych: Darii Holonie, Dariuszowi Kwiatkowskiemu, Wojciechowi Prostackiemu, Tomaszowi Reclikowi.

 

Wróć do strony głównej

Szukaj
Podstrony
PARTNERZY