ubrazeg

Wybierz panel

Technikum akademickie
Szkoła posiada status Technikum akademickiego trzech uczelni:

ubrazeg
ubrazeg
ubrazeg
Srebrna Szkoła 2023
ubrazeg
Sławni Polacy i Litwini na drodze do niepodległości
Zapraszamy do zapoznania się z edukacyjną grą karcianą, którą przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku oraz Gimnazjum w Pandelys na Litwie. Gra powstała w ramach projektu "Sławni Polacy i Litwini na drodze do niepodległości" sfinansowanego ze środków Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży z dotacji Ministra Edukacji Narodowej.
 Gra została przygotowana w czterech wersjach językowych (polsko-litewskiej oraz angielsko-rosyjskiej) i w dwóch wariantach (szczegóły w załączniku).
Mamy nadzieję, że nasza propozycja zostanie przez Państwa przyjęta z życzliwością i przyczyni się do wzbogacenia wiedzy graczy na temat sławnych Polaków i Litwinów, którzy mieli związek z tworzeniem i podtrzymywaniem szeroko pojętej niepodległości swoich państw.
Życzymy miłych wrażeń i jednocześnie będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, zarówno pozytywne, jaki krytyczne, które mogą przyczynić się do udoskonalenia gry. 

Więcej informacji na temat działań projektowych można znaleźć na stronie ZST w zakładce:
Projekty europejskie -> Sławni Polacy i Litwini na drodze do niepodległości
oraz pod adresem: https://twinspace.etwinning.net/88057/home

Gra POL-LIT

Linki do filmików

GALERIA:

Zakopane          Kasprowy              Grupy, wycieczki, integracja
 

W dniach od 13 do 15 kwietnia 2019 r. odbyła się wizyta przygotowawcza dotycząca projektu „Sławni Polacy i Litwini na drodze do niepodległości” sfinansowanego ze środków Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją uczestnika wizyty – Olka Osubniaka z klasy 2 Tks.

Wróć do strony głównej

PARTNERZY