Wersja dla słabowidzących
ubrazeg

Wybierz panel

Technikum akademickie
Szkoła posiada status Technikum akademickiego dwóch uczelni:

Cytat
Milczący głupiec czyni korzystniejsze wrażenie niż gadający mędrzec. L. Konopiński
Z życia szkoły

Dyplom dla ZST w Rybniku - 3 miejsce w I Regionalnym Konkursie "Lodówa"

Dyplom dla drużyny ZST w Rybniku - 1 miejsce w kategorii Freestyle - BBR

Dyplom dla drużyny ZST w Rybniku - 2 miejsce w finale koszykówki - Licealiada

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce w konkursie InfoSukces

Dyplom dla Jana Cyrana - brązowy medal w Infomatrix 2018 World Finals

Certyfikat dla ZST w Rybniku - Infomatrix 2018 World Finals

Podziękowanie dla ZST w Rybniku - Infomatrix 2018 World Finals

Dyplom dla ZST w Rybniku za udział w turnieju literackim "Misja - książka!"

Dyplom dla Mateusza Kubickiego - 1 miejsce w turnieju JedoBot 2108

Dyplom dla Mateusza Kubickiego - 2 miejsce w turnieju JedoBot 2108

Dyplom dla Wiktora Szopniewskiego - 2 miejsce w turnieju JedoBot 2108

Dyplom dla ZST - 3 miejsce w biegu dziewcząt w XXVI Memoriale J.Margicioka i L.Hałaczka

Dyplom dla ZST - 2 miejsce w biegu chłopców w XXVI Memoriale J.Margicioka i L.Hałaczka

Dyplom dla Moniki Syrek - III miejsce w Turnieju Poezji Śpiewanej

Dyplom dla Aleksandry Korus - wyróżnienie w Turnieju Poezji Śpiewanej

Certyfikat udziału ZST Rybnik w regionalnym etapie Konkursu Naukowego E(x)plory 2018

Dyplom dla Daniela Gołębiewskiego - 3 miejsce w Konkursie Informatycznym w Orlovej

Dyplom dla Kacpra Augustyńskiego za udział w 24. Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej

Dyplom dla Karola Goduli za udział w 24. Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej

Dyplom dla Kacpra Kiszki za udział w 24. Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej

Dyplom dla Macieja Morgalla - V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Zaświadczenie finalisty olimpiady - Maciej Morgalla

Promesa nr 68 Akademii Górniczo-Hutniczej

Promesa nr 63 Akademii Górniczo-Hutniczej

Zaświadczenie finalisty olimpiady - Bartosz Preiniger

Dyplom dla Bartosza Preinigera - XII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

List gratulacyjny od Zarządu Spółki Węglokoks

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej

Dyplom dla Jakuba Landka - 2 miejsce w konkursie "Bóg-Honor- Ojczyzna-Pamięć"

Dyplom dla ZST w Rybniku za udział w III Miejskim Konkursie Poloneza Studniówkowego

Dyplom dla Konrada Tomaszewskiego za współpracę w International Astronomical Search Collaboration

Podziękowanie dla ZST w Rybniku za wsparcie w organizacji akcji "Czapka św.Mikołaja"

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce w finale miejskim siatkówki chłopców - Licealiada 2017/2018

Dyplom dla Moniki Syrek - wyróżnienie wokalne w Pojedynku Artystycznym na Słowa

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce w Pojedynku Artystycznym na Słowa

Podziękowanie dla klasy 4Ti wraz z wychowawcą -  Dom Dziecka w Rybniku

Dyplom dla Jakuba Czyżyka - 1 miejsce w zawodach Robo Trip Unicov 2017

Dyplom dla Jakuba Mańki - 2 miejsce w zawodach Robo Trip Unicov 2017

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w zawodach Robotex 17

Dyplom dla drużyny ZST - 3 miejsce w zawodach Robotex 17

Dyplom dla Macieja Kornasa - 2miejsce w zawodach Klawiaturowe Wyzwanie

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce w zawodach  Klawiaturowe Wyzwanie

Podziękowanie dla ZST  - Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii w Rybniku

Zaświadczenie zaangażowania w wolontariat - Antoni Goraus

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce w zawodach Robotex 17

Podziękowanie dla pani Krystyny Pierchały za krzewienie śląskich zwyczajów i tradycji

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w Konkursie Wiedzy o Polskich Olimpijczykach

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w klasyfikacji generalnej X Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w zawodach SumoChallenge 2017

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce w zawodach SumoChallenge 2017

Dyplom dla drużyny ZST - 3 miejsce w zawodach SumoChallenge 2017

Podziękowanie dla ZST w Rybniku za udział  w  15 edycji "Pojedynku na słowa"

Dyplom dla Moniki Syrek  - III miejsce w  "Listopadowych Zaduszkach Literackich"

Dyplom dla Aleksandry Korus  - III miejsce w  "Listopadowych Zaduszkach Literackich"

Dyplom dla Aleksandry Korus  - Nagroda Młodzieżowa w  "Listopadowych Zaduszkach Literackich"

Dyplom dla ZST w Rybniku -3 miejsce w półfinale turnieju tenisa stołowego

Zaświadczenie dla Szymona Kiśluka - uczestnictwo w finale konkursu Elektron

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce w miejskich zawodach pływackich

Zaświadczenie dla Kamila Kozioła - reprezentowanie Polski w Mistrzostwach Europy Juniorów w Szachach

Dyplom dla  Szymona Cichulskiego - Grand Prix  w XV Jesiennych Spotkaniach Artystycznych "Ballo"

Dyplom dla Eweliny Bierć - 1 miejsce w XV Jesiennych Spotkaniach Artystycznych "Ballo"

Dyplom dla  Aleksandry Korus - 2 miejsce w XV Jesiennych Spotkaniach Artystycznych "Ballo"

Dyplom dla  Aleksandra Osubniaka - wyróżnienie w XV Jesiennych Spotkaniach Artystycznych "Ballo"

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 4 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych - Licealiada

Akredytacja dla Roberta Kristofa i Jana Cyrana do reprezentowania Polski w konkursie INFOMATRIX 2018

Dyplom dla Jakuba Mańki i Jakuba Czyżyka - 1 miejsce w zawodach Robo Comp 2017

Dyplom dla Jakuba Mańki i Jakuba Czyżyka - 2 miejsce w zawodach Robo Comp 2017

Dyplom dla Jakuba Mańki i Jakuba Czyżyka - 3 miejsce w zawodach Robo Comp 2017

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w grze fabularnej podczas Minerals Day

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w zawodach tenisa stołowego chłopców - Licealiada

Dyplom dla Tobiasza Zaczyka - 3 miejsce w Marszach na orientację

Dyplom dla Tobiasza Matuszewskiego - 3 miejsce w Marszach na orientację

Wyróżnienie dla ZST w Rybniku w rankingu IT Szkoła NASK

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w miejskich zawodach tenisa stołowego chłopców

Dyplom dla Mariusza Kuźnika - 1 miejsce w turnieju tenisa stołowego- Mityng z Olimpijczykiem

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 7 miejsce w finale Licealiady w kategorii dziewcząt

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 3 miejsce w finale Licealiady w kategorii chłopców

Dyplom dla Agaty Zdrzałek - 4 miejsce w turnieju tenisa stołowego- Mityng z Olimpijczykiem

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 2 miejsce w sztafecie 4X100m - Licealiada

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w sztafecie 4X100m - Licealiada

Dyplom dla Piotra Słonki - 1 miejsce w biegu na 400m - Licealiada

Dyplom dla  Pawła Hajduka - 1 miejsce w biegu na 1500m - Licealiada

Dyplom dla  Natalii Szymury - 1 miejsce w skoku w dal - Licealiada

Dyplom dla  Michała Węgrzyka - 1 miejsce w pchnięciu kulą - Licealiada

Dyplom dla  Katarzyny Szczyrby - 1 miejsce w pchnięciu kulą - Licealiada

Dyplom dla  Kamila Kosowskiego - 1 miejsce w skoku w dal - Licealiada

Dyplom dla  Julii Jabłońskiej - 2 miejsce w biegu na 100m - Licealiada

Dyplom dla  Dawida Kołodzieja - 3 miejsce w pchnięciu kulą - Licealiada

Dyplom dla  Arkadiusza Materskiego - 2 miejsce w biegu na 400m - Licealiada

Dyplom dla Łukasza Pozimskiego - 3 miejsce w Turnieju Tenisa Ziemnego w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Piotra Słonki - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Pawla Hajduka - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Natalii Szymura - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Mateusza Paprotnego - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Julii Czosnyka - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Arkadiusza Materskiego - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Mam to w BIP-ie"

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w XIX Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

Dyplom dla Dawida Woryny  za uczestnictwo w zawodach Roboj 2017

Dyplom dla Jakuba Czyżyka - I miejsce w zawodach Roboj 2017

Dyplom dla Jakuba Czyżyka za uczestnictwo w zawodach Roboj 2017

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w finale Licealiady - koszykówka chłopców

Dyplom dla Piotra Adamca - I miejsce w konkurencji prezentacja multimedialna w IV Rybnickich Zawodach Sportowo-Obronnych

Dyplom dla Dominiki Nowak - I miejsce w V Krosie Strzeleckim

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w IV Rybnickich Zawodach Sportowo-Obronnych

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w finale siatkówki plażowej dziewcząt

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w finale siatkówki plażowej chłopców

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w Półfinale Wojewódzkiego Turnieju Pilki Nożnej

Dyplom dla ZST w Rybniku - V miejsce w Finale Licealiady w szachach drużynowych

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w półfinale wojewódzkim badmintona

Dyplom dla ZST w Rybniku - V miejsce w III Makroregionalnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Dyplom dla Macieja Morgalla - 4 miejsce w konkursie wiedzy elektryczno-elektronicznej "Żarówa 2017"

Podziękowanie dla ZST za udział w akcji "Nasz nowy bus" - Stowarzyszenie "Razem" z Rybnika

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce w Biegu Wiosny

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce w zawodach TTR w Gdańsku

Dyplom dla ZST w Rybniku - 3 miejsce w zawodach TTR w Gdańsku

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce na European Robot Challenge

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce na European Robot Challenge

Dyplom dla Roberta Kristofa - 1 miejsce na V Festiwalu Mlodych Naukowców

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1miejsce w miejskich zawodach orientacji sportowej chłopców

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce na festiwalu Cyberbot 2017

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce na festiwalu Cyberbot 2017

Dyplom dla drużyny ZST - 3 miejsce na festiwalu Cyberbot 2017

Dyplom dla  ZST - 2 miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

Dyplom dla drużyny ZST - 1miejsce w Istrobot 2017

Dyplom dla Roberta Kristofa - 1 miejsce w Konkursie Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego

Certyfikat  dla ZST - Ogólnopolski Konkurs Szkolnego Klubu Wolontariatu

Dyplom dla Natalii Szymańczak - udział w konkursie historyczno-edukacyjnym

Dyplom dla Mateusza Sobika - 3 miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Górniczej "O Złotą Lampkę"

Certyfikat uczestnictwa w Konkursie Naukowym E(x)plory 2017

Dyplom dla ZST w Rybniku - V miejsce w Turnieju Halowym Piłki Nożnej Dziewcząt

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1miejsce w miejskim finale piłki nożnej chłopców Licealiady 2016/2017

Wyróżnienie dla Mateusza Kowalskiego w XIV Powiatowym Konkursie Literackim

Dyplom dla Adriana Sekuły - finalista Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku

Dyplom dla Martyny Cieśli - udział w Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Promesa Senatu AGH dla laureatów Olimpiady Elektrycznej i Elektronicznej

Zaświadczenie tytułu laureata dla Błażeja Wieczorka - Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla Błażeja Wieczorka - III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla ZST za udział w X Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym

Dyplom dla Karola Przybysza - finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o indeksy KUL

Dyplom dla ZST - 2 miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej

Dyplom dla ZST - 1 miejsce w finale miejskim siatkówki chłopców LIcealiada 2016/2017

Dyplom dla ZST - 2 miejsce w turnieju piłki nożnej o Puchar SASP

Certyfikat dla ZST  za udział  w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

Dyplom dla ZST - 3 miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

Dyplom dla ZST - 1 miejsce w sztafecie 4X50m -  XXIV Mityng Pływacki o Puchar Dyrektora ZSB

Dyplom dla ZST - 3 miejsce w klasyfikacji generalnej XXIV Mityngu Pływackiego o Puchar Dyrektora ZSB

Podziękowanie dla pana Roberta Dziurskiego

Dyplom dla Błażeja Wieczorka - 1 miejsce w V wojewódzkim konkursie "Z Elelktroniką przez świat"

Dyplom dla Szymona Kiśluka - finał IX edycji konkursu "ELEKTRON"

Zaświadczenie - udział ZST w programie "Koduj z Klasą"

Dyplom dla Aleksandry  Żyłki - Ostrava 2017

Dyplom dla Roberta Kristofa i Patryka Dulnioka - Ostrava 2017

Dyplom dla Roberta Kristofa i Patryka Dulnioka - Ostrava 2017

Dyplom dla Roberta Kristofa i Patryka Dulnioka - Ostrava 2017

Podziękowanie dla  ZST od Młodzieżowej Rady Miasta Rybnika - XV edycja akcji "Czapka Świętego Mikołaja"

Podziękowanie dla uczniów ZST oraz p.Marioli Kojder za zorganizowanie zbiórki dla PCK w Rybniku

Dyplom dla Natalii Prus - wyróżnienie w XXII Festiwalu Piosenki Turystycznej

Dyplom dla Natalii Prus - wyróżnienie w 23 Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Dyplom dla Dawida Groberta - 1 miejsce w zawodach Silesia Championship III

Dyplom dla Marcina Bereka - 1 miejsce w zawodach Silesia Championship III

Dyplom dla Mikołaja Batora - 1 miejsce w zawodach Silesia Championship III

Dyplom dla Adama Łukoszka - 1 miejsce w zawodach Silesia Championship III

Dyplom dla Arkadiusza Hajskiego - 1 miejsce w zawodach Silesia Championship III

Dyplom uznania dla ZST w Rybniku - XVI edycja "Szlachetnej Paczki"

Podziękowanie dla ZST w Rybniku za udział w " I Hackathonie Hack Heroes"

Podziękowanie dla ZST w Rybniku za udział oraz wyróżnienie w konkursie "Moja Akademia Dojrzałości"

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w zawodach Robotex16 w kategorii Freestyle

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w zawodach Robotex16 w kategorii LEGO Sumo

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 3 miejsce w zawodach Robotex16 w kategorii LEGO Line Following

Dyplom dla drużyny ZST - 3 miejsce w  "IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy i Praktycznych Umiejętności w Zawodach Górniczych"

Dyplom dla Marcina Wójcika -  2 miejsce w zawodach Robo Trip Unicov 2016

Dyplom dla Jakuba Czyżyka -  2 miejsce w zawodach Robo Trip Unicov 2016

Wyróżnienie dla Roberta Dorna  w I edycji konkursu programistycznego "Hackathon Hack Heroes"

Wyróżnienie dla Szymona Pierchały  w I edycji konkursu programistycznego "Hackathon Hack Heroes"

Dyplom dla  ZST w Rybniku -  3 miejsce w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty

Dyplom dla Wojciecha Honisza -  2 miejsce w konkursie "Bezpieczny skok z BHP do górnictwa"

Dyplom dla  ZST w Rybniku -  2 miejsce w Rejonowych Zawodach w Pływaniu Szkół Ponadgimnazjalnych

Dyplom dla  ZST w Rybniku -  2 miejsce w klasyfikacji generalnej IX Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem

Dyplom dla  ZST w Rybniku -  2 miejsce w Konkursie Wiedzy o Polskich Olimpijczykach

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w zawodach Robo-net 2016 w konkurencji Micromouse

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce w zawodach Robo-net 2016 w konkurencji Linefollower

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w zawodach Robo-net 2016 w konkurencji Linefollower

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w zawodach Robo-net 2016 w kategorii Lego Sumo

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce w zawodach Robo-net 2016 w konkurencji Freestyle

Dyplom dla drużyny ZST - 3 miejsce w Międzynarodowych Zawodach Robotów Sumo Challenge 2016 w konkurencji Husarion Freestyle

Certyfikat dla ZST w Rybniku dla szkoły promującej honorowe oddawanie krwi

Dyplom dla Bartosza Chroboka - 3 miejsce w miejskich zawodach pływackich

Dyplom dla Michała Trzopa - 3 miejsce w miejskich zawodach pływackich

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce w miejskich zawodach pływackich chłopców - klasyfikacja drużynowa

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce w miejskich zawodach pływackich dziewcząt - klasyfikacja drużynowa

Dyplom dla ZST w Rybniku - 3 miejsce w miejskich zawodach pływackich dziewcząt - sztafeta

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce w miejskich zawodach pływackich chłopców - sztafeta

Podziekowanie dla ZST w Rybniku za współpracę ze Stowarzyszeniem WIOSNA z Krakowa

Dyplom  dla ZST w Rybniku- 2 miejsce w Finale Licealiady chłopców

Dyplom  dla ZST w Rybniku- 1 miejsce miejskich zawodach szachowych

Dyplom  dla Tobiasza Zaczyka- 1 miejsce na trasie TJ w Jesiennych Marszach na Orientację

Dyplom  dla Patryka Filusza - 1 miejsce na trasie TJ w Jesiennych Marszach na Orientację

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce we współzawodnictwie sportowym o Puchar Ślaskiego Kuratora Oświaty

Dyplom dla Rybnickiej Platformy Poradnictwa Zawodowego -VII Ogólnopolski Tydzień Kariery

ZST lider województwa śląskiego w rankingu IT Szkoła - V edycja

Dyplom ukończenia programu Szkoła z Klasą 2.0 w roku szkolnym 2015/2016

Podziękowanie dla Dyrekcji ZST za pomoc przy organizacji Ogólopolskiej Kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom

Dyplom dla Mateusza Paprotnego -  2 miejsce w biegu na 1500 m - Licealiada

Dyplom dla Artura Losse -  2 miejsce w biegu na 400 m - Licealiada

Dyplom dla Arkadiusza Materskiego -  3 miejsce w biegu na 400 m - Licealiada

Dyplom dla Dawida Kołodzieja -  3 miejsce w pchnięciu kulą - Licealiada

Dyplom dla Krzysztofa Koczala -  1 miejsce w biegu na 100 m - Licealiada

Dyplom dla Karoliny Sieroń -  3 miejsce w biegu na 100 m - Licealiada

Dyplom dla Pawła Hajduka -  3 miejsce w biegu na 1500 m - Licealiada

Dyplom dla ZST w Rybniku -  3 miejsce w zawodach rejonowych - Licealiada

Dyplom dla ZST w Rybniku -  2 miejsce w klasyfikacji druźynowej dziewcząt - Szkolna Liga Lekkoatletyczna

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce w sztafecie 4X100 w rejonowych zawodach -Licealiada

Program edukacyjny IT Szkoła 2015/2016

Nagrody uczniów ZST w konkursach z okazji Światowych Dni Młodzieźy

Dyplom dla ZST w Rybniku - projekt w programie Comenius

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w III Rybnickich Zawodach Sportowo-Obronnych

Dyplom  dla Martyny Matwiejczuk za udział w etapie centralnym I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Dyplom dla Marcina Wnuka za udział w etapie centralnym I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w biegu druźynowym w 12. weekendzie "Polska biega"

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w miejskich zawodach siatkówki plażowej chłopców

Dyplom dlaTechnikum nr 1 w ZST w Rybniku - 1 miejsce w IV edycji konkursu "Szkoła dla pracodawców - pracodawcy dla szkoły"

Dyplom dla ZSZ w ZST w Rybniku - 1 miejsce w IV edycji konkursu "Szkoła dla pracodawców - pracodawcy dla szkoły"

Podziękowanie dla ZST w Rybniku od Regionalnego Towarzystwa Oświaty Zdrowotnej i  Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

Podziękowanie dla pana Tomasza Stadnickiego - IV Festiwal Młodych Naukowców

Dyplom dla Szymona Pierchały i Roberta Dorny -I miejsce w kategorii Informatyka i Elektronika na IV Festiwalu Młodych Naukowców

Dyplom dla ZST w Rybniku - udział w IV Festiwalu Młodych Naukowców

Dyplom dla Patryka Filusza - II miejsce w miejskich zawodach orientacji sportowej - Licealiada 2015/2016

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w miejskich zawodach orientacji sportowej dziewcząt

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w miejskich zawodach orientacji sportowej chłopców

Podziękowania dla panaTomasza Stadnickiego - Konkurs Naukowy E(x)plory 2016

Podziękowania dla panaTomasza Mandrysza - Konkurs Naukowy E(x)plory 2016

Dyplom dla Szymona Pierchały - tytuł Młodego Naukowca E(x)plory

Dyplom dla Roberta Dorny- tytuł Młodego Naukowca E(x)plory

Dyplom dla Piotra Kuźnika - tytuł Młodego Naukowca E(x)plory

Dyplom dla Klaudii Wasilewskiej - tytuł Młodego Naukowca E(x)plory

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

Dyplom dla Wojciecha Honisza - III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Górniczej "O Złotą Lampkę"

Dyplom dla Pawła Buchalika - III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Górniczej "O Złotą Lampkę"

Dyplom dla Roberta Dorny - II miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla Szymona Pierchały - II miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla Patryka Dulnioka - III miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla Jakuba Baneta - III miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla Krzysztofa Grochowskiego - III miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla Tomasza Kajtocha - III miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w półfinale wojewódzkim koszykówki chłopców - Licealiada

Dyplom dla Macieja Aleksandrowicza - stypendium Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Dyplom dla Roberta Kristofa i Jana Cyrana - II miejsce w Turnieju Robotów w Hranicach

Dyplom dla Patryka Dulnioka i Adama Szydło - IV miejsce w Turnieju Robotów w Hranicach

Dyplom dla ZST w Rybniku - IV miejsce w Turnieju w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w rejonowych zawodach w piłce siatkowej chłopców

Dyplom dla Michała Kafki - I miejsce w konkursie informatycznym "Bezpieczny Uczeń"

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w konkursie informatycznym "Bezpieczny Uczeń"

Dyplom dla Sebastiana Konska - I miejsce w MIstrzostwach Śląska w boksie

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w rejonowych zawodach koszykówki chłopców

Dyplom dla Dominika Papieroka - I miejsce w wojewódzkim konkursie "Z Elektroniką przez Świat"

Dyplom dla Błażeja Wieczorka - III miejsce w wojewódzkim konkursie "Z Elektroniką przez Świat"

Dyplom dla ZST w Rybniku - udział w VIII edycji konkursu "Elektron"

Dyplom dla Tomasza Smolenia - VI miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szpadzie

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w miejskim finale piłki ręcznej chłopców

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w Turnieju Piłki Noźnej Halowej

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w miejskim finale siatkówki chłopców

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców

Dyplom dla ZST w Rybniku za udział w I Miejskim Konkursie Poloneza Studniówkowego

Podziękowania dla ZST w Rybniku od Klubu Olimpiad Specjalnych "Fair Play"

Podziękowania dla uczniów i nauczycieli ZST w Rybniku od Polskiego Czewronego Krzyźa

Dyplom dla Michała Dawidziuka - III miejsce w konkursie "II wojna światowa we wspomnieniach pokoleń"

Dyplom dla ZST w Rybniku - tytuł  "Innowacyjna szkoła zawodowa na rynku pracy"

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w II Makroregionalnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Dyplom dla Natalii Prus - udział w XXII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Certyfikat potwierdzający jakość usług edukacyjnych oferowanych przez ZST w Rybniku - program "Zadowolony Konsument"

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Polskich Olimpijczykach

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w klasyfikacji generalnej VIII Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem

Podziękowania dla Dyrektora ZST od Fundacji EDF Polska

Dyplom dla Natalii Prus - II miejsce w XXI Festiwalu Piosenki Turystycznej

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w tenisie stołowym chłopców - Licealiada 2015/2016

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w wojewódzkim współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych kat. chłopców o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty za rok szkolny 2014/2015

 

Wróć do strony głównej

PARTNERZY