ubrazeg

Wybierz panel

Technikum akademickie
Szkoła posiada status Technikum akademickiego dwóch uczelni:

Cytat
Milczący głupiec czyni korzystniejsze wrażenie niż gadający mędrzec. L. Konopiński
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 - 2 września 2019r.

Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku

oraz Branżowa Szkoła I Stopnia w Rybniku

Godz. 8.00 – spotkanie uczniów klas pierwszych po gimnazjum oraz po ośmioletniej szkole podstawowej z wychowawcami w salach według harmonogramu.

Godz. 8.35 klasy pierwsze po gimnazjum wraz z wychowawcami udają się na salę gimnastyczną, gdzie o godz. 8.45 odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020 i ślubowanie. Po uroczystości uczniowie pod opieką wychowawców zapoznają się ze szkołą i o godz. 9.45 udają się do Bazyliki św. Antoniego na mszę św.

Godz. 8.45klasy pierwsze po ośmioletniej szkole podstawowej pod opieką wychowawców zapoznają się ze szkołą. O godz. 9.10 przechodzą na salę gimnastyczną na uroczystą inaugurację roku szkolnego i ślubowanie. Po uroczystości uczniowie pod opieką wychowawców udają się na mszę św. do Bazyliki św. Antoniego.

Godz. 9.00spotkanie klas drugich, trzecich i czwartych z wychowawcami w salach według harmonogramu. O godz. 9.45 uczniowie pod opieką wychowawców udają się na mszę św.

Godz. 10.00 – uroczysta msza św. w Bazylice św. Antoniego rozpoczynająca nowy rok katechetyczny.

Po mszy św., o godz. 11.00 uczniowie wszystkich klas pierwszych wracają do szkoły na test kompetencji z języka angielskiego.

Szkoła Policealna nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
– klasa 2 Bh

Godz. 15.30 – spotkanie wychowawcy ze słuchaczami w sali 53.

Wróć do strony głównej

PARTNERZY